Naše práce

Provádíme kvalitní betonové podlahy po celé ČR.

Strojně hlazený beton je jednoduché a kvalitní řešení podlah za výhodnou cenu.
Betonové podlahy, se stávají nejpoužívanějším způsobem realizace podlah v rodinných domech, bytových domech či rekonstrukcích.

Výhody betonových podlah jsou zejména kvalita, rychlost a výhodná cena.

NABÍDKA SLUŽEB

Betonáž lehčených cementových směsí

Lehčená cementová směs je určena do míst, kde je nutno vyplnit plochu cementovou směsí, ale musí být odlehčena kvůli konstrukčnímu zatížení. Do této směsi se přimíchají polystyrenové kuličky, které tuto směs odlehčí. Využívá se například u rekonstrukcí starších domů, kde je potřeba ke srovnat podlahu (klenby, různé prostupy podlah apod.), aby bylo možno položit izolaci nebo finálně provést montáž cementového potěru.

Hlazené cementové potěry ze zavlhlé směsi

Zavlhlý cementový potěr je ideální pro všechny typy interiérových podlahových konstrukcí, zejména pro rodinné domy, dřevostavby, bytové domy, administrativní budovy, školy i průmyslové objekty. Cementový potěr umožňuje vyrovnání podlahových konstrukcí a vytváří ideálně rovnou povrchovou plochu pod finální nášlapnou vrstvu. Do cementově směsi přidáváme ztužující prvek polypropylenová vlákna, která dokonale nahrazují kari sítě a jiné další vyztužující prvky. Cementový potěr je po 48 hodinách pochozí a následně 30 dní zraje. Povrch cementového potěru je vždy hlazen hladičkou v celé ploše objektu. Betonová podlaha je i vhodná pro podlahové topení díky směsi s plastifikátorem.

Spádové betony

Výhodou cementového potěru ze zavlhlé směsi je možnost spádování. Náš tým zkušených betonářů je schopný spádovat jakékoliv typy podlah – například od těch nejmenších ploch (sprchové kouty a balkóny) až po rozsáhlé plochy (garáže apod.)